Auto

Sen o aucie

Sen o aucie

O samochodach śnią nie tylko zagorzali miłośnicy czterech kółek. Auta pojawiają się również w marzeniach sennych osób, które niekoniecznie fascynują się motoryzacją. Warto zwrócić uwagę zarówno na samochód, jak również sytuację, w jakiej pojawił się w naszym śnie, bowiem na tej podstawie można niejednokrotnie wysnuć bardzo ciekawe wnioski… 

Auta w snach pojawiają się w różnych kontekstach – niekiedy jesteśmy ich właścicielami, innym razem jedynie spoglądamy na nie. Możemy jeździć samochodem – spokojnie, brawurowo, łamać przepisy, zabierać autostopowicza, wsiadać bądź wysiadać… Czasami są to pojazdy nowe i atrakcyjne, innym razem stare i zaniedbane. W snach jednak nie jest istotna marka samochodu, a raczej ukryta „pod maską” symbolika.

Śnij z piskiem opon

Auta to archetypy, które symbolizują ego śniącej osoby. Podróż samochodem może odzwierciedlać nasze życie psychiczne. Niekiedy pojazdy w snach są ostrzeżeniem przed zbliżającymi się kłopotami. Czasami oznaczają, iż bierzemy na siebie zbyt wiele lub tracimy nad czymś kontrolę, niejednokrotnie symbolizują łamane przez nas ogólnie przyjęte zasady. Warto również zwrócić uwagę na emocje, które towarzyszą nam podczas jazdy samochodem.

Wygląd jest ważny

W snach wygląd auta jest bardzo ważny. Zniszczone, stare i zużyte samochody świadczą o tym, że mamy bardzo niską samoocenę. Nowe, atrakcyjne pojazdy sugerują, iż w życiu idziemy po trupach do celu.

Kiedy się śnią samochody?

Sny, w których występujemy w roli kierowcy, a ktoś zza naszych placów stale udziela nam wskazówek może świadczyć o tym, iż pragniemy oddać kontrolę nad własnym losem innej osobie. Wiele osób przyznaje się do snów, w których widzą stojące samochody o kręcących się kołach. Symbolizują one najczęściej poczucie bezsilności, utknięcie w jednym miejscu w życiu. Nasze podświadome lęki i różnego rodzaju stresy ujawniają się najczęściej w snach, w których podczas jazdy tracimy panowanie nad kierownicą. Bardzo często motoryzacyjne sny mają panie w ciąży, a także osoby, w których życiu dochodzi do poważnych zmian.

Tags: , , , , , , , ,

Category: A

Dodaj komentarz